fbpx

Jalmużna bożonarodzeniowa 2022

Przekaż darowiznę, a w podziękowaniu otrzymasz wyjątkowy magnes.

SKU: P24_adwent_2022 Kategoria:

JAŁMUŻNA BOŻONARODZENIOWA

Jałmużna uwalnia od śmierci i oczyszcza z każdego grzechu. Ci, którzy dają jałmużnę, nasyceni będą życiem.
(Księga Tobiasza 12, 8-9)

Ofiaruj 30 zł na kolację wigilijną

Każdy darczyńca w podziękowaniu za wsparcie otrzyma wyjątkowy magnes z dziełami mistrzów malarstwa z serii pt. ”Życie Jezusa” z dziełami mistrzów malarstwa. W każdym miesiącu przesyłamy z podziękowaniem za darowiznę kolejny magnes z serii.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji kolacji wigilijnej dla naszych wychowanków i ich rodzin. Prosimy o wpłatę 30 zł, 50 zł, 100 zł, co pokryje część kosztów potrzebnych do przygotowania wigilii.

W pracy wychowawczej zależy nam na podtrzymywaniu tradycji wspólnego wigilijnego świętowania. Coraz częściej rodziny nie świętują razem, odchodzą od praktyk religijnych, bożonarodzeniowe święta traktowane są komercyjnie i kojarzą się z ubieraniem choinki i rozdawaniem prezentów. Dlatego każdego roku organizujemy uroczystą, tradycyjną kolację wigilijną dla naszych wychowanków i ich rodzin, wychowawców i wolontariuszy, podczas której składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy i dziękujemy za cały rok wspólnej pracy. Koszt przygotowania kolacji wigilijnej dla ponad 250 osób jest sporym wydatkiem, który przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie organizacji kolacji wigilijnej.

Dziękując za wsparcie misji dobrego wychowania przygotowaliśmy serię wyjątkowych magnesów pt. ”Życie Jezusa” z dziełami mistrzów malarstwa. W każdym miesiącu przesyłamy z podziękowaniem za darowiznę kolejny magnes z serii. Zachęcamy do zebrania całej kolekcji. Więcej na stronie www.fsd.lubln.pl/mistrzowie-malarstwa

czerwiec
2022

lipiec
2022

sierpień
2022

wrzesień
2022

październik
2022

listopad
2022

grudzień
2022

styczeń
2022

luty
2023

marzec
2023

kwiecień
2023

maj
2023

Przekazując darowiznę wspierasz organizację kolacji wigilijnej dla wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo
Skarbiec Dobrego Wychowania

Więcej informacji o Fundacji
(zobacz)